TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
709 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ONUR OZKAL
  • ADRES: TASAGIL MAHALLESI 161120 SOKAK NO:7
  • TELEFON: 0 (332) 582 7723
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

SUĞLA SU ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

SUĞLA SU ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1996 yılında bulundu ve o zamandan beri dünyanın dört bir köşesine her türlü deniz veya göl balığı servis ediyor.

Kültür balıkçılığı alanında insana, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla, şirketimiz tüm müşterileri memnun etmeyi ve kendilerini memnun hissetmelerini sağlayan beş yıldızlı hizmet vererek hedeflemektedir.

Tüm bunları yaparak, kültür balıkçılığı alanında karlılığımızı ve verimliliğimizi artırarak büyümeyi hedefliyoruz.

Ana hedefimiz dünyadaki tüm pazara ulaşmak ve böylece ihracatla katma değer sağlamak oldu. Müşterilerimizin ürünlerimizden, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak için tam hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel karton kutularda bedensel, temizlenmiş veya işlenmiş filetoyu tüm müşterilerimize sunmaktayız.

En iyi hizmeti sunmak için, tüm uluslararası yasaları ve davranış kurallarını kabul ederek kaynaklarımızı akıllıca ve dikkatli bir şekilde kullanmayı amaçlıyoruz.

Tüm bu ilkeler doğrultusunda, şirketimiz çevre koruma ve müşteri memnuniyeti bilincini tamamen kabul ve anlayacağına söz verir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.